PXCAO Bluetooth sluchátka Hallo-Fi-Stereo-Wireless Headset skládací měkké paměťové proteinové chrániče uší W Built-in mikrofon a režim kabelu pro PC mobilní telefon Tv B07Z1X8ZHM

Kód výrobku: B07Z1X8ZHM
Dostupnost: Na skladě
Kč1 187,23 Kč2 581,36
Cena bez DPH: Kč1 187,23

Množství

 

  • Uzavřené kapsle zajišťují, že jsou chráněny okolní zvuky, zatímco sluchátka jemně nastavují uši, můžete poslouchat nádhernou hudbu, aniž byste zvýšili hlasitost.

  • ▲ Aktivní technologie potlačení hluku výrazně snižuje hluk při jízdách, práci a mezipohybech. Pokroková technologie pro aktivní snížení hluku snižuje hluk kabiny, městský provoz nebo kancelářské prostory. Tak se můžete soustředit na zvuky, které chcete slyšet a užívat si hudbu, filmy a videa. Funkce potlačení šumu funguje jak v kabelovém režimu, tak i v bezdrátovém režimu.

  • ▲ Jednotka s dvojitou kmitací cívkou je široká 40 mm. Hudba je strukturovaná a bohatší. Je jedno, nejlepší písně, uklidňující lehká hudba je velmi příjemná.

  • Profesionální proteinové náušníky jsou trvanlivé a pohodlnější a vychutnejte si dlouhodobý kvalitní komfort poslechu. Lehké a pohodlné chrániče uší, textura kůže, vhodné pro každodenní nošení.

  • ▲ Kompatibilní s nejdůležitějšími Bluetooth přístroji na trhu, např. smartphony/tablety / laptopy / Smart-TV. Kromě toho podporuje 3,5 mm audio přístup a může používat také přístroje bez Bluetooth.

  • PXCAO Bluetooth sluchátka Hallo-Fi-Stereo-Wireless Headset skládací měkké paměťové proteinové chrániče uší W Built-in mikrofon a režim kabelu pro PC mobilní telefon Tv B07Z1X8ZHM

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
Akční nabídky