Mpow Bluetooth Headset mobil Bluetooth 5. 0 sluchátka bezdrátová Bluetooth Headset s CVC8.0 30H doba hraní IPX4 vodotěsné hands-free Bluetooth sluchátka handsfree handsfree headset pro iOS Android B07Y35L36D

Kód výrobku: B07Y35L36D
Dostupnost: Na skladě
Kč499,36 Kč1 471,02
Cena bez DPH: Kč499,36

Množství

 

    Kompatibilní s vaším modelem .
  • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

  • 【Super dlouhá výdrž baterie】Sluchátka Mpow Bluetooth nabízí dlouhou dobu hudby/hovoru až 30 hodin a pohotovostního režimu až 240 hodin po pouhé 1,5 hodě. Rychlé nabíjení. Praktické pro dlouhé setkání, cestování nebo služební cesty atd. Více delšího požitku z hudby a hovorů pro obchodníky nebo přátele na cestách.

  • 【Jasná jazyková kvalita & cvc 8.0 potlačení hluku 】 Díky dvěma mikrofonům odděluje sluchátka Mpow Bluetooth do uší hlas okolních zvuků a zlepšuje srozumitelnost hovoru a hlasové příkazy, zní tak, jak mluvíte o tváři. Basový zvuk vám přináší mimořádnou radost z poslechu. Ideální sluchátka do uší pro obchodníky, administrativní pracovníky, řidiče, cestování atd.

  • 【Rozšířená konektivita 】 Díky nejnovějšímu spojení Bluetooth V0 a EDR-získáte stabilnější a rychlejší spárování a konektivitu než s předchozí verzí 4.2. Po prvním pásku váš přístroj automaticky obnoví spojení na vzdálenost 10 m. Umožňuje také spojení dvou zařízení, takže můžete bez problémů přepínat mezi různými přístroji.

  • 【Ergonomický design pro pohodlné nošení】Máte bolesti uší, když máte po nošení sluchátek do uší po celý den? To není, pokud máte MPOW mobil headset se zažehlením za ucha. Tato hlava optimalizuje své ergonomické špunty do uší ve 3 různých velikostech a má 2 háčky do uší pro odlehčení uší.

  • 【HD audio kvalita 】Vytvořte si křišťálově čistý HD zvuk v kombinaci s tichým hlasem. Obdržíte prvotřídní hovory, pokud jasně posloucháte ostatní konce hovoru a budete snadno slyšet. Headset MPOW podporuje také široký rozsah hlasitosti, takže můžete poslouchat i v hlasitém prostředí.

  • Mpow Bluetooth Headset mobil Bluetooth 5. 0 sluchátka bezdrátová Bluetooth Headset s CVC8.0 30H doba hraní IPX4 vodotěsné hands-free Bluetooth sluchátka handsfree handsfree headset pro iOS Android B07Y35L36D

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze