Kovové ochranné pouzdro Airpods 2019 nejnovější AirPods pouzdro kompatibilní s Apple Airpods 1 & 2 bezdrátová verze příslušenství-sady ... B07JKS8M3B

Kód výrobku: B07JKS8M3B
Dostupnost: Na skladě
Kč389,20 Kč1 138,86
Cena bez DPH: Kč389,20

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Dokonalá a kompletní ochrana: Ve srovnání s normálním měkkým silikonovým pouzdrem je kryt z hliníkové aropody tvrdší a nezformuje se snadno; uvnitř měkkého a trvanlivého silikonu se Airpods nabíjení Staion a 360° ochranného airpodu. Nepřitahuje ani prach a nečistí snadno.

 • ✔ 【Zabraňuje stylu, chrání jak vaše Apple AirPods, tak i nabíjecí obal, které budete vypadat skvěle před každodenním opotřebením a vypadají skvěle. S naším AirPod-Gurt je můžete bezpečně uložit, pokud se nepoužívá. Naše ochranné pouzdro AirPods je perfektní pro cestování.

 • ✔【Plná kompatibilita】Ochranné pouzdro AirPods funguje i nadále jako obvykle. Máte i nadále přístup ke Synctlačítku a přístup k nabíječce Lightning. Všechny funkce pásku, senzoru a nabíjení airPods fungují normálně. Snadná aplikace a odstranění.

 • Cenově výhodné: 5 v 1, obdržíte 5 vysoce kvalitních kompatibilních příslušenství Airpods za příznivé ceny. Ochranné pouzdro ze silikonu pro airpod, tvrdá kapsa EVA se zipem, kovový přívěsek na klíče s dlouhou životností, přenosný držák, kožené zapínání na zacvaknutí, exkluzivní popruh přes rameno, popruh proti ztrátě. Nechte svůj Airpods vás kdykoli a kdekoli doprovázet, ať už jste na práci, doma, při sportu nebo na cestách.

 • ✔ 【Celoživotní záruka vrácení peněz】 Stojíme za našimi produkty a naše #1 zájem je Vaše spokojenost. Kupte s důvěrou v vědomí, že budete vždy péči, žádné dotazy.

 • Velikost:Für Airpods 1 & 2 Standard versionen  |  Název barvy:Zlatá

  Kovové ochranné pouzdro Airpods 2019 nejnovější AirPods pouzdro kompatibilní s Apple Airpods 1 & 2 bezdrátová verze příslušenství-sady ... B07JKS8M3B

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
Akční nabídky