Icetek RGB Gaming podložka pod myš LED podložka pod myš podložka pod myš 15 režimů osvětlení lyžařská myš pro PC notebook a profesionální hráče. B07WFXCL82

Kód výrobku: B07WFXCL82
Dostupnost: Na skladě
Kč417,72 Kč1 462,13
Cena bez DPH: Kč417,72

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Extra USB rozbočovač : Plug'n'play, jednoduše připojte 2m USB kabel k notebooku nebo počítači, abyste myš napálili proudem. Extra překvapení je, že USB rozbočovač se 4 USB vstupy je integrován do ovládací schránky. Můžete tak levně připojit myš, klávesnici, propisku, mobilní telefon atd.

 • Herní podložka pod myš RGB: LED podložka pod myš má 14 režimů osvětlení, které lze snadno nastavit pomocí ovládacího tlačítka: průběh barev, neonový efekt, efekt vyblednutí a trvalé světlo 10 barev. Svítí příjemně a neruší se. Vytváří mimořádně příjemnou atmosféru při hraní nebo práci.

 • Herní podložka pod myš XL: velká podložka pod myš 800 x 300 x 5 mm nabízí dostatek místa pro vaši klávesnici, myš nebo notebook. Práce na tomto měkkém a hladkém povrchu je příjemná. Myš klouže s optimálním provedením a je přesná.

 • Tloušťka podložky pod myš protiskluzová: s tloušťkou 5 mm je podložka pod myš tvarově stabilní a netvoří se žádné zvlnění. Spodní strana z gumy drží stůl pevně a neklouže. Profesionální šev na okrajích v kombinaci s vodotěsným materiálem zabraňuje roztřepení a zajišťuje delší životnost.

 • Funkce paměti: Paměťová funkce je k dispozici, takže při dalším zapnutí bude zachována poslední nastavení. Podložka pod myš je opatřena vodotěsnou vrstvou, aby se zabránilo náhodnému poškození způsobenému rozlitou tekutinou. Při stříkání tekutiny na tampon snadno se čistí.

 • S naší podložkou pod myš RGB užijte svůj herní zážitek na zcela nové profesionální úrovni. Vyměňte mezi 14 režimy osvětlení a najděte své oblíbené -RGB. LED osvětlení vytváří zvláštní atmosféru při sledování Pokud případně při práci upřednostníte uklidňující účinek, doporučujeme režim „dechové světlo“.

  Zvláštnosti:
  - Integrovaný USB rozbočovač se 4 USB porty pro váš mobilní telefon, myš, klávesnici, USB flash disk nebo jiné USB zařízení.
  -RGB osvětlení se 14 režimy a 10 barvami.
  - Velký prostor pro myš a klávesnici
  -5mm tloušťka zajišťuje tvarovou stabilitu herní podložky pod myš (žádné vlnitost)
  - Velmi pevná rukojeť na stole díky protiskluzovému pogumování spodní strany.
  - Bezešvé zpracování okraje LED podložky pod myš proti roztřepení zajišťuje dlouhou životnost.
  - Vysoce kvalitní látková plocha podložky pod myš pro snadné provedení myši a precizní sledování pro všechny myši

  Specifikace:
  Rozměry: 800 mm x 300 mm x 5 mm
  Povrch: kvalitní látka.
  Spodní strana: protiskluzová guma.
  Délka kabelu: 2 m
  Napětí: 5V, ≤ 150 MA
  Hmotnost: cca 620

  Záruka g
  2 roky záruka kvality

  RGB Gaming podložka pod myš 800 x 300 x 5 mm se 4 USB přípojkami podložka pod myš 14 režimů osvětlení 10 barev podložka pod psací stůl vodotěsná protiskluzová pro práci a zorování

  Icetek RGB Gaming podložka pod myš LED podložka pod myš podložka pod myš 15 režimů osvětlení lyžařská myš pro PC notebook a profesionální hráče. B07WFXCL82

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze