HSDCK číselný blok přenosná tenká USB klávesnice s číselným blokem pro laptop stolní PC notebook Numpad s 18 tlačítky B07XBLX236

Kód výrobku: B07XBLX236
Dostupnost: Na skladě
Kč442,94 Kč1 587,38
Cena bez DPH: Kč442,94

Množství

 

  • [Stabilní spojení] – USB 2. 0 Wired / bezdrátová technologie, Plug and Play, bez ovladače přístroje, stabilizace přenosu signálu, bez bloku prodlevy, TPE ochranný kabel, maximální pracovní délka činí 1,25 m.

  • [Kompatibilní] – Numerická tlačítka, kompatibilní s Androidem tablet, Linux, Desktop a Chromebook řady Windows XP / Vista / 7/8/10. .

  • [18tlačítková klávesnice v plné velikosti] – profesionální 18tlačítkový design v plné velikosti a konkávní, 10tlačítkový design pro ponožky, notebooky, banky, školy, podnikání atd. Životnost číselné klávesnice činí více než 10 milionů.

  • [Ergonomický design] – materiál ABS, malý, štíhlý design, číselný blok lze snadno vzít s sebou, 10 tlačítek USB číselný blok je lehký a tichý, ergonomický sklon a protiskluzové polstrování na zadní straně nabízí optimální komfort.

  • [Režim úspory proudu] – není nutná baterie. Přístroj se automaticky přepne do režimu odporu/úsporného režimu, šetří energii a prodlužuje životnost. Nemusíte si dělat starosti s spotřebou energie vašeho numerického tlačítka pro laptopy.

  • HSDCK číselný blok přenosná tenká USB klávesnice s číselným blokem pro laptop stolní PC notebook Numpad s 18 tlačítky B07XBLX236

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
Akční nabídky