Bezdrátový sluchátka Bluetooth 4.1Hbuds H1sportovní sluchátka In-Ear W Mic IPX7vodotěsné 9hodin přehrávání Wireless Headphones Oranžová B07DDGS5D1

Kód výrobku: B07DDGS5D1
Dostupnost: Na skladě
Kč369,36 Kč1 376,56
Cena bez DPH: Kč369,36

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Univerzální tvarová přesnost: Hbuds sportovní Kopfhoerer jsou s ergonomickým designem a optimální velikost háčku náušnice na, který měkký silikon na zadní straně uši Festhaelt a tvar během tréninku a intenzivní tělesné aktivity Aufrechterhaelt. Tři velikosti (S/M/L) od měkkým špuntů do uší zajišťují optimální komfort.

 • Bluetooth 4.1 Wireless & CVC 6.0 technologie: bezešvé spojení se všemi Bluetooth schopnými zařízení s zajišťuje přenos signálu a technologie CVC 6. 0 Noise Cancelling. Nejmodernější akustika komponenty vytvářejí neuvěřitelnou kvalitu zvuku s hlubokými basy a průzračné výšky.

 • Devět hodin doba hraní: vynikající rychlonabíjení pouze 1,5 hodiny, které bezdrátové Bluetooth sluchátka lze přes USB připojení plně nabita a umožňují Vám 9 hodin nepřetržité doby hovoru/hudby (doba hraní se liší podle hlasitosti a audio obsah).

 • IPX7 vodu: Bluetooth sluchátka s voduodpuzující nanopovlaku s odolného materiálu a měkké a hladké prémiový silikon gel povrch, které nabízí Schweissresistenten ochranu. Perfektní pro běh, jízdu na kole, turistiku, na jógu, sport, fitness, cestování atd.

 • Pracujte zárukou & rychleji zákazníky Service: Snažíme, váš nákupní zážitek. plnou 1 let záruka a 30 dnů Žádné otázky právo na vrácení. Pokud potřebujete pomoci, včetně Vorbestellung/služby, neváhejte nás kontaktovat. Vyberte si nás, aby vaše hudební cestovní zu genießen.

 • Barva:Orange

  Bezdrátový sluchátka Bluetooth 4.1Hbuds H1sportovní sluchátka In-Ear W Mic IPX7vodotěsné 9hodin přehrávání Wireless Headphones Oranžová B07DDGS5D1

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze